Nov, inovativen koncept plovila je model 250 HT iz ladjedelnice Aquador s 30-letno tradicijo iz skupine Nimbus. Vizija Aquadorja je ustvariti resnično vsestransko in prostorno plovilo, kar jim je uspelo v vseh treh modelih – 250 HT, 300 HT ter 400 HT. Pri svojem delu so se osredotočili na funkcionalnost in vrhunske materiale, ki jih ne boste našli pri nobeni drugi znamki – prostor za spanje za kar do 6 ljudi, masiven t. i. hard top z možnostjo popolnega zaprtja kabine, veliko odlagalnih površin ter vrhunski materiali in plovne lastnosti – vse to na dolžini samo 7,8 m.
Zunanjost modela 250 HT je moderna skandinavska oblika z veliko svetlobe v kabini. Hard top se razteza vse od konzole s popolnoma zaključenim vetrobranom pa vse do platform, kar vam omogoča senco ter zavetje v vseh vremenskih pogojih. Integrirana cerada z okni pa vam omogoča uporabo tudi v najhladnejšem vremenu. Če si zaželite več sonca, je možno steklene površine tudi odpreti. Konzola je velika in pregledna, z integriranimi navigacijskimi in drugimi sistemi, dopolnjena z držali ter odlagalnimi površinami, prav tako pa vas bo navdušila preglednost z voznikovega sedeža nad celotnim dogajanjem pred plovilom in za njim. Zraven voznikovega in sovoznikovega sedeža pa ima prostor tudi vaš navigator.
Prostor za druženje z družino in prijatelji obsega velik separe z možnostjo dodatnega ležišča, preklopljivo jedilno mizo, celotnim kuhinjskim otokom s kuhalnikom, možnostjo dodatnega hladilnika (skupno kar 90 L) ter omaricami za vse potrebno pri kuhanju. Prostor je funkcionalno razporejen, brez nepotrebnih stopnic ter se elegantno zapre z vratci. Na krmi boste našli ličen prostor za odlaganje opreme in bokobranov ter velike platforme za udoben vstop na plovilo.
V kabini vas pričaka XXL postelja ter dodatno ločeno ležišče za do dve osebi, vse zaključeno z lesenimi elementi in oblogami, tako da se boste morali opomniti, da ste na samo 8-metrskem plovilu! Ločena kopalnica z vsemi pripadajočimi elementi ter kabina vam omogočata stojno višino – ni več nepotrebnega plazenja in udarjanja – model 250 HT vam omogoča popoln luksuz, tudi s pomočjo vgradne omare za oblačila ter drugo prtljago pod posteljo.
V nakup vas bo prepričala tudi bogata standardna oprema ter možnost dodajanja dodatne opreme – solarne celice, TV, klima, grelnik, žar, 2X 12'' navigacija ter veliko več, prav tako pa je plovilo že serijsko opremljeno z motorjem Mercury V250 V8 v beli barvi, s katerim boste dosegali hitrost kar do 40 vozlov.
Plovilo si je mogoče ogledati po dogovoru, naročila so odprta za naslednjo sezono.
Pokličite jih za individualno ponudbo, da skupaj zaplujete v leto 2025!
Kot generalni zastopnik za plovila Marinello, AS Marine, EOLO, Nuova Jolly in Quarken ter Aquador vam nudijo kompletno storitev – servis in diagnostiko motorjev Yamaha, Suzuki, Honda, Mercury in Tohatsu, popravila poliestra in tubusov, vgradnja dodatne opreme, hrambo plovil in mnogo več! Prav tako pa so vam na voljo tudi, ko ste na dopustu. Na Jadranu vam nudijo mobilne servisne točke, tako da nikoli ne ostanete sami.
Tehnični podatki:
- Dolžina: 7,83 m
- Širina: 2,64 m
- Teža z motorji: 2800 kg
- Št. ljudi na krovu: 7
- Kabina: 2 + 2 + 2
- Max motorizacija: 250 hp
- Rezervoar goriva: 245 L
- Rezervoar vode: 72 L
Cena: AQUADOR 250 HT z motorjem Mercury F250 V8 – že od 160.000,00 EUR z DDV
Več informacij pri slovenskemu zastopniku plovila AQUADOR, Navigator Group Ptuj, https://www.navigator-ptuj.si ali info@navigator-ptuj.si ali tel.:+386 51 238 901 ali +386 40 440 460.